Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Słupsku
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Struktura organizacyjna

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Słupsku jest placówką publiczną. Organem prowadzącym poradnię jest Rada Powiatu Słupskiego. Nadzór pedagogiczny sprawuje Kuratorium Oświaty w Gdańsku. Terenem działania poradni jest powiat słupski. 

Organami Poradni są:

- dyrektor,

- wicedyrektor,

- Rada Pedagogiczna.


Poradnia działa w ciągu całego roku jako placówka, w której nie są przewidziane ferie szkolne. Dzienny czas pracy poradni ustala dyrektor poradni w porozumieniu z organem prowadzącym.

Szczegółową organizację działania Poradni w danym roku szkolnym określa arkusz organizacyjny Poradni, opracowany przez dyrektora poradni, z uwzględnieniem rocznego planu pracy i planu finansowego poradni oraz zaopiniowany przez Radę Pedagogiczną - do 30 kwietnia danego roku.

Na podstawie zatwierdzonego arkusza organizacyjnego ustalony zostaje tygodniowy harmonogram pracy oraz podział rejonów działania, które opiniuje Rada Pedagogiczna. Dyrektor poradni przedkłada także Radzie do zaopiniowania propozycje przydziału pracownikom stałych prac i zajęć w ramach wynagrodzenia zasadniczego oraz dodatkowo płatnych (zgodnie z arkuszem organizacyjnym).

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Jolanta Kamińska 15-09-2013 19:57:43
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Jolanta Kamińska 15-09-2013
Ostatnia aktualizacja: Jolanta Kamińska 12-01-2019 19:40:04